Reštaurácia

Ponúkame Vám špeciality slovenskej kuchyne, bryndzové halušky, pirohy, strapačky, domáci chlieb, dobré pivo, kvalitné vína slovenských popredných producentov ako i lahodnú kávu. Ochutnajte tradičné slovenské špeciality a divinu, pripravované z kvalitných surovín podľa receptúr našich starých mám, pri zhotovovaní ktorých nepoužívame polotovary, ani umelé dochucovadlá.

Naša koliba sa ako jedna z mála pýši otvoreným grilom, na ktorom od piatka do nedele pred Vašimi očami pripravujeme grilované špeciality.

Poľovnicky salónik

Súčasťou našej reštaurácie je aj štýlový poľovnícky salónik s kapacitou 14 miest, v ktorom Vám ponúkame možnosť usporiadania rôznych rodinných osláv, ako aj spoločenských a firemných posedení.

Detský kútik

Našim cieľom je ponúknuť deťom príjemnú, priateľskú atmosféru, v ktorej sa môžu bezstarostne hrať a zároveň rozvíjať svoje schopnosti. V detskom kútiku sú k dispozícii rôzne hračky.

Vonkajšia terasa

Súčasťou reštaurácie je veľmi obľubená terasa s výhľadom na Hron a lesný ostrov s možnosťou prechádzky k malej vodnej elektrárni.